r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Biologia - Quiz Maturalny 3.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Biologia i chemia

Aplikacja Biologia - Quiz Maturalny pomaga opanować materiał na poziomie rozszerzonej matury z biologii. Aplikacja zawiera ponad tysiąc pytań testowych z jedną prawidłową odpowiedzią.

Aplikacja losuje pytania w taki sposób, by powracały pytania, na które użytkownik nie odpowiedział prawidłowo, a nowe pytania są wprowadzane stopniowo. W ten sposób można zapamiętać odpowiedzi na pytania i lepiej opanować definicje pojęć.

r   e   k   l   a   m   a

Pytania są podzielone na działy i można pracować z tylko jednym działem lub pozwolić aplikacji wylosować zakres materiału.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.