r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blendimals 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blendimals to kolorowa, kreskówkowa gra logiczno-zręcznościowa z dużą dawką humoru i wyśmienitej zabawy.

Galeria programu

Przed rozpoczęciem każdego z 10 dostępnych układów przechodzimy do planszy z mega blenderem i kilkoma gatunkami zwierząt. Blender zawsze ten sam, wielki i gotowy zmiksować wszystko, zmienia się natomiast ilość dostępnych do przemielenia... zwierzaków, którymi w późniejszym czasie sterujemy po planszy. Owszem, brzmi trochę mało sympatycznie, ale to wszystko po to, by połączyć choć na chwilę najważniejsze cechy i predyspozycje konkretnych gatunków w jeden doskonały organizm.

Na początku rozgrywki sprzęgamy ze sobą nosorożca z królikiem, prócz komicznego wyglądu nasza nowa krzyżówka świetnie daje susa i rozbija bloki skalne. Pozwala jej to w krótkim czasie dotrzeć do wyznaczonego miejsca na planszy i zakończyć pomyślnie układ. Innym razem, gdy gatunków przybędzie, możemy przygotować mieszankę wręcz wybuchową, wystarczy że w skład przepisu wejdzie krowa, której w grze przypisano umiejętność eksplodowania, dzięki czemu będziemy w stanie odblokować zamknięte przejścia i korytarze. W czasie trwania gry przyjdzie nam również korzystać z właściwości kreta, który świetnie drąży korytarze w ziemi oraz nadymającej się jaszczurki, która przeniesie nas w powietrzu w dowolnie wybrane miejsce na polu gry.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze dotarcie do wyznaczonego miejsca na planszy. Im krótszy czas dotarcia tym większy bonus. Należy wiedzieć, iż oprócz dobrej zabawy i humoru jaki dostarcza pozycja, od gracza wymagane będzie bardzo skrupulatne i pełne sprytu planowanie własnej, indywidualnej strategii dotarcia do końca każdego z układów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #3 15.04.2016 17:03

Bardzo fajna gierka, idealna na weekend.

Dementor   36 #2 27.03.2016 01:28

w sam raz na kilka dni zabawy.

  #1 22.10.2011 17:11

fajna gra ale troche malo plansz ;/ need more!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.