r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blizzard puszcza w świat łatkę 2.3.0 dla Diablo III, wypróbujcie Kostkę Kanaiego

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zapowiadana kilka tygodni temu aktualizacja 2.3.0 dla Diablo III miała wprowadzić wiele dosyć istotnych zmian i Blizzard ogłosił, że wkrótce każdy będzie mógł już patch pobrać. Został on wypuszczony na serwery i rozpowszechniając się na razie powoli za moment trafi do wszystkich fanów gry. Przyniesie między innymi nowy bardzo ważny przedmiot, Kostkę Kanaiego nawiązującą do kultowej Kostki Horadrimów z kontynuacji.

Chodzi po raz kolejny o robienie przydatnych rzeczy ze śmieci wkładanych do środka, a przy okazji rozkładanie oręża na części i generowanie zdolności pasywnych. Dojdą także Ruiny Seszeronu, czyli nowy obszar ze swoimi własnymi potworami, a przy okazji masa świeżych i potężnych przedmiotów do zebrania. Przy mocno przeprojektowanym systemie przyznawania graczom odpowiednich nagród za trud zabicia potężniejszych poczwar, zabawa powinna na nowo przyciągnąć tych, którzy wcześniej się grą już nieco znudzili. Doszlifowano też rozgrywkę w Głębokich Szczelinach, jak i trybie Przygody.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.