Patch 2.0.1 dla Diablo III poszedł w świat, wprowadzając m.in. system Loot 2.0

Patch 2.0.1 dla Diablo III poszedł w świat, wprowadzając m.in. system Loot 2.026.02.2014 10:00
Patch 2.0.1 dla Diablo III poszedł w świat, wprowadzając m.in. system Loot 2.0

Blizzard od dawna zapowiadał tchnięcie nowego życia w starzejące się Diablo III i to nie tylko za pośrednictwem dodatku Reaper of Souls, ale też znacznego zmodyfikowania sposobu generowania przedmiotów do odnalezienia. Łatka o numerze 2.0.1, która wprowadza między innymi właśnie system Loot 2.0, powoli pojawia się już w różnych rejonach świata. W przeciągu kilkunastu godzin wszyscy nabywcy gry powinni móc już patch pobrać. Przede wszystkim zaczniemy zbierać dużo bardziej użyteczne rzeczy.

350047445339826113

W marcu twórcy wyłączą domy aukcyjne, więc trzeba było zachęcić fanów do powrotu do szukania oręża, która to czynność dla wielu stała się po prostu uciążliwa, z uwagi na wypadające z ciał pokonanych przeciwników śmieci. Teraz odnajdywane przedmioty tworzone będą w sensowny sposób, przede wszystkim pod konkretne, prowadzone akurat klasy postaci. Przykładowo, dobijający wroga barbarzyńca może w większości przypadków liczyć na sprzęt faktycznie jemu (a nie powiedzmy czarodziejce) przydatny, przy odrobinie szczęścia także znacznie ulepszający jego wybrane zdolności. Rzeczy z potworów wypadać ma mniej, za to bardziej wartościowych, zaś na te legendarne wreszcie będzie sens polować, bo reprezentować mają faktycznie klasę samą w sobie.

350047445339957185

Warto chyba przy okazji wspomnieć o ofercie przedpremierowej na Reaper of Souls, bo gwarantuje ciekawe bonusy. Aktywując rozszerzenie do 31 marca otrzymuje się nieskromnie prezentujące się na bohaterze Skrzydła Odwagi, a także łowczynię demonów Vallę do wykorzystania w bezpłatnym Heroes of the Storm.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)