StarCraft, Warcraft III i Diablo II powrócą. Blizzard szuka ludzi, którzy przywrócą im blask

StarCraft, Warcraft III i Diablo II powrócą. Blizzard szuka ludzi, którzy przywrócą im blask

StarCraft, Warcraft III i Diablo II powrócą. Blizzard szuka ludzi, którzy przywrócą im blask
Paweł Piskurewicz
04.11.2015 20:48, aktualizacja: 04.11.2015 22:47

Wielokrotnie przy wpisach o nowych grach Blizzarda można spotkać opinie, że to nie jest już ta sama firma co kiedyś. Gracze narzekają na zbyt cukierkową grafikę, miałką fabułę, czy też zbytnie uproszczenia w rozgrywce, przywołując dla kontrastu starsze tytuły. Jak się okazuje te mogą w niedalekiej przyszłości powrócić.

Blizzard planuje ożywić swoje stare tytuły dopasowując je do współczesnych standardów, systemów i sprzętów. Wskazuje na to ogłoszenie o pracę umieszczone na ich stronie. Czytamy w nim:

Zniewalające historie. Intensywny multiplayer. Niekończąca się chęć powrotu do gry. Te cechy sprawiły, że Starcraft, Warcraft III i Diablo II stały się tytanami swoich czasów. Ewolucja systemów operacyjnych, sprzętu i usług online sprawiły, że nowym graczom i wiernym fanom coraz ciężej jest ich doświadczyć. Chcemy przywrócić im dawną chwałę i dlatego potrzebujemy twojego talentu, pasji i twoich zdolności.
Obraz

Z ogłoszenia dowiadujemy się również, że nad odświeżeniem wspominanych gier będą pracowały niewielkie zespoły. W zakresie ich obowiązków, będzie także tworzenie nowej zawartości. Dodatkowym plusem u kandydata jest znajomość systemu OS X co może oznaczać, iż gry ruszą także na nowszych wersjach urządzeń od Apple’a.

Diablo II Intro

Możliwe, że więcej szczegółów poznamy na zbliżającym się Blizzconie, który rozpoczyna się już w ten weekend. I choć próby odświeżenia takich gier jak Starcraft, Warcraft III i Diablo II można nazwać żerowaniem na marce to na pewno niejeden fan tych tytułów ucieszy się z tej wiadomości. Zwłaszcza gdy bezproblemowo będzie mógł je uruchomić na swoim komputerze, w pełnej rozdzielczości i z grafiką dostosowaną do współczesnych standardów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)