reklama

Blizzard skromnie świętuje 3 lata StarCrafta II

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

27 lipca 2010 roku zadebiutowała strategia StarCraft II: Wings of Liberty, więc jak łatwo policzyć za moment produkcja będzie już trzy lata na rynku. Z tej okazji firma Blizzard, producent znanego dzieła, przygotowała drobne niespodzianki dla tych, którzy są z grą od początku, jak też wciąż niezdecydowanych na przyłączenie się do ogólnoświatowego szaleństwa. Jeśli ktoś szuka nowej tapety na pulpit, dla niego także się coś ciekawego znajdzie.

Przez najbliższe tygodnie doświadczenie zdobywane w grze zwiększone zostanie o 25%, co zachęcić ma do odświeżenia może mniej lubianych ras oraz powrotu do zmagań wieloosobowych po dłuższej przerwie. Żeby poszerzyć grono zainteresowanych zabawą, Blizzard zdecydował się ponadto wprowadzić do darmowej edycji Starter StarCrafta II Zergów i Protossów. Do tej pory dało się sprawdzić w akcji wyłącznie Terran. Warto przypomnieć, że nie tak dawno do gry dodano opcję klonowania, dającej znajomym dostęp do jej pełnej wersji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić