Blocky Football - Endless Arcade Runner Blocky Football - Endless Arcade Runner version 3.1

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blocky Football to wesoły symulator amerykańskiego futbolu. Gra jest prosta i zaprezentowana w komiksowy sposób, ale uwaga: jest bardzo wciągająca!

Aplikacja robi pozytywne wrażenie niemal od razu po zainstalowaniu. Wszystko dzięki grafice i wyglądowi postaci, która przypomina te stosowane w komiksach, budzi też skojarzenia z klockami Lego.

Grywalność także stoi na wysokim poziomie. Wcielamy się w amerykańskiego futbolistę, pokonujemy boisko uciekając przed nadbiegającymi obrońcami rywala, musimy też uważać, aby nie zderzyć się z kolegą z zespołu. Jeśli dobiegniemy do końca, zaliczymy touch down i dostaniemy szansę na oddanie strzału. Celne uderzenie oznacza kolejne punkty i zdobyty klucz, a zbierając je możemy liczyć na odblokowanie kolejnych postaci dostępnych w grze. To wszystko sprawia, że Blocky Football jest świetną propozycją dla miłośników sportu. Nawet tych, którym zasady rządzące futbolem amerykańskim są obce.

Dostęp do nowych postaci i nowych rodzajów nawierzchni, na których toczyć się będzie gra, możemy uzyskać także opłacając zakupy przy pomocy mikropłatności. W ten sposób możemy też wyłączyć reklamy, które czasem są uciążliwe, bo np. chcąc wrócić do punktu w rozgrywce, w którym przegraliśmy, możemy to zrobić godząc się na obejrzenie spotu wideo. Ceny wahają się od ok. jednego euro do ok. 3 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!