W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Tetris Runner - szybką i dynamiczną zręcznościówkę poddająca ciężkim próbom naszą zwinność, spostrzegawczość, ale przede wszystkim szybkość reakcji.

bESzZlAR

Ciągłe parcie do przodu naszej postaci, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu „zanim będzie za późno” ;-). Ciekawym i dość niespodziewanym urozmaiceniem fabuły pozostaje jedynie to, że przyjdzie nam uciekać przed mściwym, żarłocznym Pacmanem.

350169728041641921

Mknąc przez kolorowy, tetrisowy labirynt dokładamy wszelkich starań, by w czasie karkołomnej ucieczki utrzymać się jak najdłużej przy życiu i zebrać jak największą liczbę punktów. Trasa rozkładana jest przed oczami gracza, a poziom trudności i układ klocków na planszy regenerowany jest losowo.

bESzZlAT

Utrudnieniem zabawy jest systematycznie zwiększająca się prędkość biegu, co zdecydowanie utrudnia wybór właściwych chodników i korytarzy. Ułatwieniem jest z kolei możliwość szybkiej zmiany toru ruchu, gdy już znajdujemy się w powietrzu.

Gra przypomina trochę nieśmiertelne SkyRoads, a prosta muzyka w tle oraz grafika tylko przemawiają za projektem.

Grę Tetris Runner można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (22)
bESzZlBP