W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę PAC-MAN 256 - Endless Maze. Jest to nowe mobilne wydanie Pac-Mana pochodzące od twórców bardzo dobrze przyjętej gry Crossy Road. Jej autorzy już przy poprzednim tytule udowodnili, że wiedzą jak przenieść klasyczną rozgrywkę na urządzenie mobilne.

bESAsUad

Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Pac-Man 256 - Google Play - Endless Arcade Maze

W Crossy Road mieliśmy do czynienia ze współczesną odmianą gry Frogger, tymczasem tutaj odświeżono kultowy tytuł jakim jest PAC-MAN . Podstawową zmianą jest zniesienie ograniczonej planszy na rzecz nieskończonego labiryntu. Z czasem trwania rozgrywki ulega on powolnej destrukcji, co wymusza konieczność systematycznego i nieprzerwanego parcia naprzód.

bESAsUaf

Na swej drodze, prócz sympatycznych duszków, spotkamy też dużą ilość bonusów, przy pomocy których aktywujemy zdolności specjalne. Tych jest 15, a ich odblokowania dokonujemy za zdobyte podczas gry środki. Oczywiście w grze występują dodatkowo mikropłatności, ale zabawa w żaden sposób nie wymusza korzystania z nich.

Sterowanie jak na urządzenia mobilne jest bardzo wygodne. Opiera się gestach wykonywanych na dowolnej części ekranu. Co ważne PAC-MAN 256 - Endless Maze wspiera dodatkowo zewnętrzne kontrolery, usługę NVIDIA SHIELD oraz Google Play Gry, dzięki czemu możemy rywalizować na punkty ze znajomymi.

Bardzo dobrze prezentuje się również oprawa graficzna oraz dźwiękowa. Osoby, które miały styczność z Crossy Road wiedzą czego się spodziewać. W grze udało się zachować nie tylko styl retro, ale także sprawić, by wyglądała ona widowiskowo. Warto jeszcze dodać, że PAC-MAN 256 - Endless Maze dostępny jest za darmo.

Grę PAC-MAN 256 - Endless Maze można pobrać w działach:

bESAsUal

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w PAC-MAN 256 - Endless Maze na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (6)
bESAsUbb