r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlueScreenView 1.55

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlueScreenView jest niewielkim i niewymagającym instalacji narzędziem, które pozwala odczytać informacje zapisane w plikach minidump (.DMP) tworzonych w momencie wystąpienia krytycznego błędu systemu Windows, tzw. BSOD ("niebieski ekran śmierci").

Dzięki temu programowi uzyskamy takie informacje o okolicznościach wystąpienia BSOD jak czas wystąpienia błędu, jego typ, kod czy parametry. Co więcej, BlueScreenView potrafi stworzyć listę ładowanych sterowników i wskazać, który mógł być przyczyną awarii, co na dalszym etapie pozwala łatwo wyeliminować źródło problemu.

BlueScreenView pozwala na wygenerowanie raportu ze wszystkimi wspomnianymi wcześniej danymi i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego, CSV lub HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
JesperKyd   7 #1 29.07.2017 15:40

Dlaczego nie dociera do Was durne pismaki z dp że chcemy zobaczyć okna programu nie wasze tapety!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.