Bosstardian

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bosstardian jest klasyczną kosmiczną strzelanką ze stateczkiem lecącym stale przed siebie i eliminującym kolejne fale wrogów, ale bardziej na azjatycką modłę. Oznacza to, że ekran ciągle zalewają różnego rodzaju pociski z jednostek nieprzyjaciela, zmuszając do zręcznego lawirowania między nimi. Bezpłatny projekt odróżnia jednak od innych reprezentantów gatunku pomysł na odwrócenie ról, który niesie niesłychaną radość.

Wystarczy zapełnić odpowiedni pasek energii poprzez zbieranie pomarańczowych klejnotów, aby móc się zamienić w bossa, ogromny statek o niesamowitej sile rażenia. Rzecz jasna najlepiej taką możliwość zostawić sobie na starcia z większymi wrogami. Po drodze zbieramy także świecidełka o innych kolorach. Poprawiają one wydolność broni pokładowych albo dają na chwilę pole siłowe. Gramy oczywiście na punkty.

Bosstardiana da się przejść i wtedy właśnie wynik jest głównym wyznacznikiem, jakim twardzielem był gracz. Zabawa nie rozpieszcza, gra sama w sobie niejednemu da wycisk, lecz twórca przewidział opcję kontynuowania walki. Po utracie ostatniego życia trzeba się jednak zdecydować na oddanie części klejnotów lub punktów z dorobku. Produkcji dodatkowego uroku dodaje stylizowanie na dawny automatowy hit 2D.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!