Boulder Rush

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boulder Rush to remake kultowej gry zręcznościowo-logicznej, stanowiący nie lada gratkę dla fanatyków rozrywki w stylu retro. Za oryginał odpowiadali Peter Liepa i Chris Gray, którzy swój projekt udostępnili publicznie dla 8-bitowych komputerów Atari w 1984 roku. Z czasem gra została przeportowana na inne komputery i platformy.

Jak wygląda rozgrywka?

Gracz wciela się w postać głównego i jedynego bohatera w grze o imieniu Rockford. Jego zadaniem jest eksplorowanie różnego typu jaskiń i przekopywanie ich w poszukiwaniu klejnotów i diamentów. Nie zawsze będzie to jednak proste zadanie. Nasza postać w grze narażona będzie na wiele niebezpieczeństw – wrogie stworzenia, spadające głazy, lawiny czy eksplozje. Na naszą niekorzyść jest też ograniczona ilość czasu na dotarcie do wyjścia.

Opisywany remake jest szansą na uruchomienie tej kultowej gry na współczesnych komputerach z Windowsem.

Kluczowe cechy gry:

  • remake popularnej gry zręcznościowo-logicznej
  • nie lada gratka dla fantyków klimatów retro
  • proste zasady, ale nie koniecznie prosta rozgrywka

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!