Broken Dimensions

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielu młodych graczy marzyło o tym, by mieć przygody w grobowcach niczym Lara Croft, ale chyba nie w przebraniu kurczaka. Świetna bezpłatna gra Broken Dimensions opowiada historię małego chłopca, który wyruszył na poszukiwanie cukierków w noc Halloween i wpadł przypadkiem do zapomnianego lochu. Wyjście obiecuje mu pokazać dziwna zjawa, a on sam przy okazji zyskał interesujące moce. Musimy mu pomóc.

Projekt to połączenie produkcji logicznej z platformówką. W pełnym 3D przyjdzie tutaj poskakać trochę po charakterystycznych rzeźbach, ale jednak przede wszystkim trzeba zakombinować, jak dostać się do przejścia do kolejnego pomieszczenia. Najpierw wypada złapać cukierka, by je w ogóle odblokować. Potem przychodzi czas na zmyślną manipulację płaszczyznami, później w połączeniu z trzymaniem obiektów w powietrzu.

Niewielki heros potrafi nie tylko trochę szybować w powietrzu, niczym kurczak, ale zyskał zdolność dowolnego ustalania, co ma być podłogą. Przekręcamy w grze cały poziom, najczęściej próbując wmanewrować odpowiednio zawsze przyciąganymi przez grawitację obiektami, aby dało się iść dalej. Niczym w filmach o Indianie Jonesie czyha na nas wiele niebezpieczeństw, z kolcami w suficie, ścianach albo posadzce na czele.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!