reklama

Bundle Stars opróżnią portfele graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

O tym, jak wielką popularnością cieszą się rozmaite bundle, czyli pakiety gier czy książek, można się przekonać obserwując ciągle zwiększającą się ich ilość. Strona Bundle Stars powinna znaleźć się w zakładkach każdego gracza, bowiem jest kolejną na liście, która pozwoli im cieszyć się grami w bardzo niskich cenach.

Jedną z ofert, które obecnie można znaleźć na stronie, jest bundle z grami serii Crazy Machines. W cenie 3,5 euro możemy otrzymać aż dziewięć odsłon tej logicznej układanki. Jako konstruktor zajmujemy się budowaniem rozmaitych, dosyć dziwnych, maszyn czy urządzeń, które są nam potrzebne do wykonania określonego zadania, jak wbicie gwoździa czy wystrzelenie pocisku. Twórcy, do dyspozycji gracza, oddali naprawdę wiele elementów konstrukcyjnych. Mnogość drutów, pudeł, balonów, materiałów wybuchowych, tłoków, kul i innych zapewni godziny rozrywki pełnej wytężania szarych komórek, bo zadania wcale nie są proste.

Jednak nie tylko wielbiciele zagadek będą zadowoleni, bowiem wśród promocji każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na pewno ucieszą się fani FPS-ów, którzy mogą dostać pakiet ośmiu gier za niecałe 15 złotych. Wśród tytułów znajdują się takie perełki, jak dwie odsłony naszych rodzimych Painkillerów czy Nuclear Dawn, którego akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzkie niedobitki toczą kolejną wojnę.

Warto zapisać się na newsletter, aby na bieżąco otrzymywać informacje o wszelkich nowych bundlach. Mimo że akcje są kierowane głównie do graczy PC, użytkownicy Maców także powinni znaleźć coś dla siebie. Gry, po zakupieniu, są dostępne na platformie Steam.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić