Gry PopCap w tygodniowej wyprzedaży Humble Bundle

Gry PopCap w tygodniowej wyprzedaży Humble Bundle

Gry PopCap w tygodniowej wyprzedaży Humble Bundle
07.03.2014 09:59, aktualizacja: 07.03.2014 10:56

W ramach inicjatywy Humble Bundle, czyli wyprzedawania gier za dowolną kwotę, z możliwością przekazania nawet całej wpłaty na cel charytatywny, ostatnimi czasy pojawia się sporo naprawdę interesujących pozycji. Wspomnę może tylko o projektach Sida Meiera czy pokaźnym zestawie produkcji przygodowych. Podczas gdy na stronie głównej serwisu dalej figuruje paczka Humble Mobile Bundle 4, skierowana do wielbicieli urządzeń przenośnych, na zakładce z tygodniowymi promocjami umieszczono ciekawą propozycję dla tzw. niedzielnych graczy. Chodzi o szereg tytułów od PopCap.

Obraz

Za małe pieniądze da się nabyć niezwykle relaksujące Peggle Deluxe, zabawić się w ustawianie diamentów w Bejeweled 3 czy wyłapywanie słów w Bookworm Deluxe, sprawdzić przygodówkę Escape Rosecliff Island, albo wcielić się w głodne ryby z Feeding Frenzy 2 Deluxe. Decyzja o zainwestowaniu przynajmniej 6 dolarów otwiera dodatkowo dostęp do Plants Vs. Zombies w wydaniu GOTY, Peggle Nights plus niezastąpionego Zuma's Revenge. Żabę plującą kolorowymi kulkami powinien moim zdaniem znać każdy.

Ponieważ PopCap należy do Electronic Arts, gry otrzymujemy przede wszystkim do pobrania z Origin, chociaż da się je dodać też do biblioteki Steam. W większości przypadków poszczególne produkcje dostępne są również w wersji OS X. Tak jak zawsze, wpłatę dowolnie można rozdzielić między Humble Bundle, wydawcę, a także cele charytatywne. W tym tygodniu wspierane są walczące z rakiem The V Foundation i zajmującemu się badaniami nad czerniakami Melanoma Research Foundation.

Obraz

Jeśli ktoś ma jako gracz także słabość do niekoniecznie kasowych, ale fajnych filmów, być może zainteresuje go przy okazji akcja Humble Bundle przeprowadzana w porozumieniu z Devolver Digital. Nie tylko do kupienia jest Duke Nukem 3D: Megaton Edition, Shadow Warrior Classic Redux czy Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure, lecz właśnie też w sumie 5 obrazów pełnometrażowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)