r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burn wkrótce także na Linuksa

Strona główna Aktualności

Popularny wśród użytkowników systemu Mac OS X program Burn wkrótce zostanie wydany również na Linuksa.

Burn to darmowy, prosty w obsłudze program do nagrywania płyt w polskiej wersji językowej. Z jego pomocą można nagrać płyty z danymi, płyty audio (również DVD muzyczne z utworami wielokanałowymi), wideo, albumy ze zdjęciami oraz kopie innych płyt. W przypadku płyt wideo lub audio, konwersja plików do odpowiedniego formatu odbywa się automatycznie a jakość wyjściowego materiału określa się w preferencjach programu. Dodatkowo Burn udostępnia narzędzie identyfikujące nagrywarki oraz nośniki. Wkrótce aplikacja zostanie wydana także w wersji dla użytkowników systemu Linux.

Do takich wiadomości dotarł serwis OMG Ubuntu. Deweloper aplikacji pracuje już od jakiegoś czasu nad wprowadzeniem wersji dla Linuksa. O swoich planach informował już w lutym tego roku na swoim blogu. Dopiero teraz jednak udało mu się uruchomić Burna w środowisku GNU Step i pochodzącym od niego Étoilé. Do pełnego sukcesu musi stworzyć interfejs graficzny GTK na potrzeby aplikacji. Problem w tym, że autor Burna nie posiada wystarczającej wiedzy, aby to uczynić. Dlatego też zachęca do pomocy - wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział w projekcie, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty e-mail.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.