r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Burzowo.info (mapa burzowa) 1.7.3

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

Dzięki aplikacji Burzowo.info (mapa burzowa) możemy śledzić aktualne mapy pogodowe w tym burzowe dla naszego kraju. Program powiadomi nas też o zbliżających się zmianach w pogodzie w tym nadciągających burzach.

Galeria programu

To właśnie je ujrzymy na ekranie głównym zaraz po uruchomieniu aplikacji. Dane, które mają być prezentowane możemy zmienić z poziomu menu ukrytego u góry. Za jego pomocą określimy także nasze dokładne położenie. Przedstawione mapy możemy przybliżać i oddalać ręcznie, dodatkowo na ekranie widnieje także legenda.

r   e   k   l   a   m   a

Poza informacjami o burzach dostępne są także mapy dotyczące deszczu, temperatury i wiatru, oraz satelitarne dotyczące deszczu i śniegu. Ze względu na specyfikę danych ich pobieranie zajmuje chwilę i może być odczuwalne przy mniejszych pakietach danych. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia zarówno PUSH jak i dźwiękowe. Aplikacja zapewnia nam także dostęp do statystyk, a raczej wczytuje stronę z nimi co nieco utrudnia nawigację

Burzowo - lightning map nie jest aplikacją dla każdego. Za jej pomocą nie dowiemy się w szybki sposób jaka jest właśnie pogoda i co nas czeka jutro. Jednak jeżeli ktoś umie posługiwać się zawartymi w niej mapami, zyska prostą metodę na dostęp do nich. Autorzy bardzo dobrze poradzili sobie z interfejsem. Dodatkowo aplikacja jest darmowa, niestety zawiera reklamy, których nie możemy się pozbyć. Dodatkowo oferuje widget w 4 różnych rozmiarach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.