Burzowo.info (mapa burzowa) Burzowo.info (mapa burzowa) 2.0.1

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Burzowo.info (mapa burzowa) możemy śledzić aktualne mapy pogodowe w tym burzowe dla naszego kraju. Program powiadomi nas też o zbliżających się zmianach w pogodzie w tym nadciągających burzach.

To właśnie je ujrzymy na ekranie głównym zaraz po uruchomieniu aplikacji. Dane, które mają być prezentowane możemy zmienić z poziomu menu ukrytego u góry. Za jego pomocą określimy także nasze dokładne położenie. Przedstawione mapy możemy przybliżać i oddalać ręcznie, dodatkowo na ekranie widnieje także legenda.

Poza informacjami o burzach dostępne są także mapy dotyczące deszczu, temperatury i wiatru, oraz satelitarne dotyczące deszczu i śniegu. Ze względu na specyfikę danych ich pobieranie zajmuje chwilę i może być odczuwalne przy mniejszych pakietach danych. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia zarówno PUSH jak i dźwiękowe. Aplikacja zapewnia nam także dostęp do statystyk, a raczej wczytuje stronę z nimi co nieco utrudnia nawigację

Burzowo - lightning map nie jest aplikacją dla każdego. Za jej pomocą nie dowiemy się w szybki sposób jaka jest właśnie pogoda i co nas czeka jutro. Jednak jeżeli ktoś umie posługiwać się zawartymi w niej mapami, zyska prostą metodę na dostęp do nich. Autorzy bardzo dobrze poradzili sobie z interfejsem. Dodatkowo aplikacja jest darmowa, niestety zawiera reklamy, których nie możemy się pozbyć. Dodatkowo oferuje widget w 4 różnych rozmiarach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!