r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wam tym razem świetną grę mobilną o kotach budujących maszyny bojowe: CATS: Crash Arena Turbo Star. Stoi za nią to samo studio, co za dobrze znanym Cut The Rope.

CATS: Crash Arena Turbo Stars to gra online, w której gracze wcielają się w koty budujące odjechane (ale nie przeczące fizyce) maszyny bojowe. Zależnie od wyposażenia mogą wiercić w pojazdach przeciwników, strzelać różnymi pociskami, przewracać i niszczyć je na wiele innych sposobów. Każda rama pojazdu ma zamontowane na stałe uchwyty na broń i osie na koła, ale to od gracza zależy, jakie części zostaną zamontowane. Trzeba starać się wycisnąć jak najwięcej punktów życia i ataku, mieszcząc się w limicie energii ramy pojazdu. Ponadto trzeba dobrze dobrać koła i zadbać o to, by całość była stabilna. Może się bowiem zdarzyć, że pojazd zostanie przewrócony lub będzie trzymany na dystans.

r   e   k   l   a   m   a

W miarę wygrywania walk każdy zdobywa kolejne części, ulepszenia i ramy pojazdów. Z czasem odblokowana zostanie także możliwość korzystania z części wykonanych z innych materiałów, niż drewniane, kolejnych ulepszeń i bardziej zaawansowanej broni. Osobno można podnosić poziom umiejętności kierowcy machin bojowych.

Cała zabawa ma miejsce podczas budowania. Gotowa maszyna walczy w zawodach automatycznie i nie wymaga ręcznego sterowania. Walki można toczyć pojedynczo lub startując w rankingach, gdzie by awansować trzeba wygrać określoną liczbę walk. Można też obstawiać walki innych graczy i wygrywać (lub przegrywać) lepsze części. Gra zawiera system mikropłatności, ale można spokojnie bawić się i wygrywać bez sięgania do portfela.

CATS: Crash Arena Turbo Star znajdziecie w naszej bazie gier dla Androida i iOS-a.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.