TOME: Immortal Arena na weekend

TOME: Immortal Arena na weekend

TOME: Immortal Arena na weekend
Rafał Szramowiat
28.11.2014 18:18

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy TOME: Immortal Arena - darmową, klasyczną grę typu MOBA, która powinna zainteresować fanów takich kultowych pozycji jak League of Legends czy DOTA. Tytuł nastawiony jest przede wszystkim na starcia i pojedynki odbywające się w krótkich, nie przekraczających więcej niż 20 minut meczach.

Bohatera tworzymy z kilkunastu występujących postaci dostępnych w kilku domenach, między innymi śmierci, wody, powietrza, ziemi czy ognia. Dokonując wyboru decydujemy jednocześnie o jej zdolnościach przewodnich – taktycznych, bitewnych czy bardziej siłowych.

TOME Gameplay Trailer

Złożone z różnego rodzaju herosów drużyny walczą między sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować określone cele meczu. Zabawa jest możliwa w dwóch głównych trybach: klasycznym, gdzie atakujemy wrogie bazy bronione przez wieże oraz drugim, w którym wchodząc w kooperację ze znajomymi lub innymi graczami stawiamy czoło sztucznej inteligencji.

Bohaterowie używają różnorakich przedmiotów, a dodatkowo zyskują oczywiście doświadczenie i z czasem rozwijają kolejne zdolności. Boty z kolei prezentują w miarę wysoki poziom inteligencji i podzielone zostały na dwa odrębne poziomy trudności.

Nowością w prezentowanej wersji gry jest mapa Sanktuarium. Starcia tam prowadzone odbywają się systemem 5v5 na planszy podzielonej na linie góra, dół oraz część centralną zamieszkiwaną przez Behemota, niezwykle trudną do obalenia mityczną bestię zadającą szybkie, śmiertelne ciosy. Ten zaś, kto ją unicestwi przejmuje sporą część jej mocy.

TOME: Immortal Arena to energiczna i wciągająca bijatyka przedstawiona w dobrej grafice i z dobrym udźwiękowieniem. Wysoka grywalność będąca już pewnego rodzaju wizytówką MOBA nie pozwoli nikomu nudzić się w trakcie rozgrywki.

Grę TOME: Immortal Arena można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (0)