CDisplayEx 1.10.33

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CDisplayEx to bardzo prosty czytnik komiksów w formie elektronicznej, który doskonale sprawdza się na starszych komputerach. Charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, szybkim działaniem oraz obsługą e-komiksów w najpopularniejszych formatach.

Aplikacja wyposażona została w prosty interfejs graficzny, skupiający jedynie najważniejsze funkcje, umożliwiające wygodne czytanie komiksów. Znajdziemy wśród nich podstawowe opcje nawigacji pomiędzy poszczególnymi stronami, kilka trybów wyświetlania i dopasowywania obrazu do ekranu, możliwość eksportu wybranych stron do plikw JPG, a także funkcje prezentacji komiksu jako pokaz slajdów. Nie zabrakło również wsparcia dla skrótów klawiszowych, znacznie usprawniających obsługę czytnika w trybie pełnoekranowym.

CDisplayEx obsługuje pliki komiksów w formatach CBR, CBZ, CBT, CB7, archiwa RAR, ZIP, TAR, LZH, ARJ, CAB, GZ, BZ2, 7Z, pliki graficzne JPEG, JPG, PNG, GIF, BMP, WEBP, TIFF, TIFF oraz dokumenty PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #5 20.10.2015 19:22

@lo (niezalogowany): Pobieraj tylko z linków bezpośrednich. Bo w opcji pobierz program aż czai się cała masa spyware. Inna sprawa że takie coś powinno być wyeliminowane.

DanKar REDAKCJA  16 #4 27.01.2015 02:52

@Azak (niezalogowany): Uważne postępowanie z naszym asystentem pobierania (bo przypuszczam, że właśnie tego mechanizmu użyłeś do pobrania pliku) pozwala uniknąć instalacji jakichkolwiek dodatkowych składników na Twoim komputerze. Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem wspomnianego mechanizmu to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany asystent jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #3 22.01.2015 10:59

nie instalować pod żadnym pozorem, nawet jak sie wybierze ze sie nie chce dodatków to i tak są, masakra to mało powiedziane

Szekspeer   4 #2 26.11.2014 19:14

@lo (niezalogowany): Nie wiem jak ten ale instalator ze strony domowej programu zadnych dodatkow ani spywarowych frykasow nie wrzuca ani nawet tego nie probuje.

Autor edytował komentarz.
  #1 10.08.2014 00:08

Tak bezczelnego instalatora jeszcze nie widziałem. Jeżeli ktoś tylko klika dalej to zainstaluje całe masy spyware.