CSVed 2.5.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CSVed to bezpłatny i zarazem rozbudowany program do modyfikowania i przeglądania plików zapisanych w formacie CSV.

Aplikacja oferuje niezwykle funkcjonalny edytor plików CSV, za pomocą którego możemy odczytywać i przeglądać wszystkie dane przechowywane w tym formacie, a także wykonywać wiele innych czynności na plikach, w tym między innymi eksportować je do innych popularnych formatów – HTML, XLS, RTF czy TXT.

Korzystając z tego oprogramowania możemy w prosty sposób tworzyć i manipulować plikami CSV stosując dowolny separator. Oprócz tego można dodawać, modyfikować, filtrować i usuwać poszczególne elementy w widoku listy. Usuwać duplikaty, łączyć i dzielić pliki, a także tworzyć, edytować kolumny oraz dowolnie zmieniać ich kolejność.

CSVed posiada również wiele innych przydatnych funkcji do edycji plików CSV, które umożliwiają też dodawanie sufiksu, prefiksu w dowolnej kolumnie, kopiowanie zaznaczonego rekordu do schowka systemowego, wyszukiwanie zwrotów, sortowanie tekstu i plików, usuwanie pustych wierszy, stosowanie różnych filtrów czy sprawdzanie i naprawianie błędów w plikach CSV przy użyciu wbudowanych narzędzi (Check CSV File i Repair CSV File).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!