Cabos 0.8.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cabos to program przeznaczony do wymiany plików w sieci Gnutella oparty na aplikacjach Limewire i Acquisition.

Narzędzie oferuje bardzo prosty i intuicyjny interfejs użytkownika pozbawiony zbędnych elementów co sprawia, że nawet bardzo początkujący użytkownicy nie będą miel problemów z jego obsługą. Wśród najważniejszych cech Cabosa należy wymienić możliwość transferu między dwoma użytkownikami za firewallem, obsługa Universal Plug and Play, opcja transferów przez proxy, wyszukiwanie "Co Nowego", kolejkowanie pobieranych zasobów, wstrzymywanie i startowanie wskazanych pozycji czy filtrowanie wyników po określonych parametrach.

Poza tym aplikacja integruje się z iTunes i iPod pozwalając na odtwarzanie i eksport piosenek do popularnego serwisu.


Ostrzeżenie


Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą sieci Gnutella oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!