Cadog Adventures Assembly'04 1.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To sympatyczna platformówka, której główny bohater, pół pies - pół kot, dzielnie przemierza kolejne plansze. Dążąc do wyznaczonego celu jakim jest przebycie wszystkich platform, Cadog doskonale wykorzystuje swoje zwierzęce atrybuty prężnie skacząc, dynamicznie przyspieszając oraz zmyślnie odnajdując wszystkie monety dające potrzebną mu energię. Niestety z układu na układ droga staje się coraz to trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania, z którymi bez odpowiedniej pomocy nie będzie w stanie sobie poradzić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

doładowywania życia każdym złapanym punktem
długość rozgrywki
ocena użytkownika
22.04.2016 18:39

Typowa platformówka w której naszym celem jest omijanie przeciwników i zbieranie punktów. Graficznie i dźwiękowo jest dobrze. Gra sprawdza się jako "zjadacz czasu" choć niektórym może się szybko znudzić, początkowe etapy są zbyt łatwe i nie budzą emocji. Sterowanie nie sprawia problemów. Plus za doładowywania życia każdym złapanym punktem i wersje portable.