Calm Calm

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calm to aplikacja ułatwiająca medytację oraz zasypianie. Dzięki niej łatwo wprowadzimy nasze ciało i umysł w stan relaksu.

Aplikacja emituje kojące dla ucha dźwięki, wyświetlając jednocześnie obrazy przedstawiające piękną matkę naturę. Do wyboru mamy kilka różnych scenerii, na przykład spokojnego morza o wschodzie słońca, jeziora lub padającego deszczu.

Aplikacja Calm zawiera 7-dniowy program wprowadzający w podstawy medytacji, który obejmuje 7 sesji trwających od 2 do 30 minut wraz z lektorem w języku angielskim, podpowiadającym jak się zrelaksować. Komunikaty wygłaszane są prostym, podstawowym słownictwem. Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość skorzystania z czasowych oraz tematycznych sesji medytacyjnych, przygotowanych między innymi z myślą o poprawieniu koncentracji, kreatywności czy też odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji otrzymamy dostęp do bardziej obszernego, 21-dniowego programu medytacji, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy jej tajniki, a także do 7-dniowego programu pozwalającego poprawić jakość naszego snu. Oprócz tego odblokowane zostaną wszystkie tematyczne sesje medytacyjne, których w sumie jest 50. Bezpłatnie mamy do dyspozycji tylko 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przegenialny głos prowadzącej, wysokiej jakości nagrania
jak na nasze realia cena za wysoka
ocena użytkownika
07.12.2017 18:08 • Recenzja do wersji 3.10

Uwielbiam tą aplikację ale dodatkowe sesje mają srogą cenę... Pani prowadząca sesję ma prześliczny głos i człowiek od razu się rozmarza :)
jeśli chodzi o nasze odpowiednik to jest Intu - i pewnie nie jest gorszy a do tego dużo tańsza. Niestety Pani z pięknym głosem i teł dźwiękowych brak.