Calm Calm 3.12.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calm to aplikacja ułatwiająca medytację oraz zasypianie. Dzięki niej łatwo wprowadzimy nasze ciało i umysł w stan relaksu.

Aplikacja emituje kojące dla ucha dźwięki, wyświetlając jednocześnie obrazy przedstawiające piękną matkę naturę. Do wyboru mamy kilka różnych scenerii, na przykład spokojnego morza o wschodzie słońca, jeziora lub padającego deszczu.

Aplikacja Calm zawiera 7-dniowy program wprowadzający w podstawy medytacji, który obejmuje 7 sesji trwających od 2 do 30 minut wraz z lektorem w języku angielskim, podpowiadającym jak się zrelaksować. Komunikaty wygłaszane są prostym, podstawowym słownictwem. Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość skorzystania z czasowych oraz tematycznych sesji medytacyjnych, przygotowanych między innymi z myślą o poprawieniu koncentracji, kreatywności czy też odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji otrzymamy dostęp do bardziej obszernego, 21-dniowego programu medytacji, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy jej tajniki, a także do 7-dniowego programu pozwalającego poprawić jakość naszego snu. Oprócz tego odblokowane zostaną wszystkie tematyczne sesje medytacyjne, których w sumie jest 50. Bezpłatnie mamy do dyspozycji tylko 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przegenialny głos prowadzącej, wysokiej jakości nagrania
jak na nasze realia cena za wysoka
ocena użytkownika

Uwielbiam tą aplikację ale dodatkowe sesje mają srogą cenę... Pani prowadząca sesję ma prześliczny głos i człowiek od razu się rozmarza :)
jeśli chodzi o nasze odpowiednik to jest Intu - i pewnie nie jest gorszy a do tego dużo tańsza. Niestety Pani z pięknym głosem i teł dźwiękowych brak.

07.12.2017 18:08 | Recenzja do wersji 3.10