Cdp.pl rusza ze Strefą Mac i oferuje gry w promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Cdp.pl nieustannie stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów nie tylko poprzez organizowanie Giermaszy, ale również stałe poszerzanie oferty swojego cyfrowego sklepu. Z myślą o wielbicielach nadgryzionego jabłuszka powołano do życia Strefę Mac z tytułami w wydaniu dla korzystających z systemów i komputerów firmy Apple. W tej chwili dostępne są już tutaj 164 pozycje, ruszyła też oczywiście odpowiednia promocja.

Za niecałe 10 złotych można stać się posiadaczem takich gier w wersji dla OS X jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (Wiedźmin w Edycji Rozszerzonej kosztuje dokładnie 4,99), Dragon Age II, Surgeon Simulator 2013, Plants Vs. Zombies czy różnorakich paczek DLC dla kilku tytułów z oferty, a do 20 znajdą się takie ciekawe pozycje jak Cities in Motion 1 & 2, Anomaly 2 lub RPG The Dark Eye: Klątwa Wron. Są też i droższe tytuły w akcji.

Cdp.pl tłumaczy swój ruch rosnącą liczbą użytkowników komputerów firmy Apple zainteresowanych elektroniczną rozrywką. Na razie stawia na odpowiednie edycje dzieł EA, Warner Bros. czy Paradox Interactive dotąd dostępnych już w sklepie w wersji Windows, ale ma zamiar pozyskać nowe pozycje. Bierze pod uwagę nie tylko nowości w sensie daty premiery, lecz także dotąd z różnych powodów niedostępne w ofercie klasyki.

Jeżeli ktoś wcześniej zakupił w serwisie któryś z tytułów teraz dostępnych w Strefie Mac, automatycznie zyskuje jego odsłonę dla OS X. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

© dobreprogramy

Komentarze