reklama

Cdp.pl rusza ze Strefą Mac i oferuje gry w promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Cdp.pl nieustannie stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów nie tylko poprzez organizowanie Giermaszy, ale również stałe poszerzanie oferty swojego cyfrowego sklepu. Z myślą o wielbicielach nadgryzionego jabłuszka powołano do życia Strefę Mac z tytułami w wydaniu dla korzystających z systemów i komputerów firmy Apple. W tej chwili dostępne są już tutaj 164 pozycje, ruszyła też oczywiście odpowiednia promocja.

Za niecałe 10 złotych można stać się posiadaczem takich gier w wersji dla OS X jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (Wiedźmin w Edycji Rozszerzonej kosztuje dokładnie 4,99), Dragon Age II, Surgeon Simulator 2013, Plants Vs. Zombies czy różnorakich paczek DLC dla kilku tytułów z oferty, a do 20 znajdą się takie ciekawe pozycje jak Cities in Motion 1 & 2, Anomaly 2 lub RPG The Dark Eye: Klątwa Wron. Są też i droższe tytuły w akcji.

Cdp.pl tłumaczy swój ruch rosnącą liczbą użytkowników komputerów firmy Apple zainteresowanych elektroniczną rozrywką. Na razie stawia na odpowiednie edycje dzieł EA, Warner Bros. czy Paradox Interactive dotąd dostępnych już w sklepie w wersji Windows, ale ma zamiar pozyskać nowe pozycje. Bierze pod uwagę nie tylko nowości w sensie daty premiery, lecz także dotąd z różnych powodów niedostępne w ofercie klasyki.

Jeżeli ktoś wcześniej zakupił w serwisie któryś z tytułów teraz dostępnych w Strefie Mac, automatycznie zyskuje jego odsłonę dla OS X. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało