r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CeBIT: MSI prezentuje All-in-One dla… graczy

Strona główna Aktualności

Czy da się grać w Call of Duty na komputerze All-in-One? Gdyby używać ekranu dotykowego byłoby to chyba skomplikowane, ale grać można na profesjonalnej myszce i klawiaturze, a do innych multimedialnych zastosowań podrasowany komputer AIO będzie jak znalazł.

MSi Wind Top AG2712 jest częścią dedykowanej graczom serii G-series. Co ciekawe i nietypowe dla AIO tego producenta 27-calowy ekran o rozdzielczości Full HD jest matowy i nie zabrakło tu czułości na dotyk (10 punktów styku). Komputer będzie dostępny z procesorami Ivy Bridge i5 oraz i7, za grafikę odpowiedzialny będzie GeForce GTX 670MX, znajdziemy tu też napęd Blu-ray. Nie znamy jeszcze cen ani daty debiutu urządzenia, ale wiemy, że na pewno model ten zostanie odświeżony i dostanie najnowsze procesory z serii Haswell. Do zestawu dołączona jest klawiatura i mysz.

r   e   k   l   a   m   a

Warto też spojrzeć na resztę kolekcji firmy MSI, w tym płytę z serii Z77A dedykowaną cyfrowej rozrywce, z ciekawym gadżetem dodatkowym.

Po więcej zapraszamy na naszego bloga.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.