Nagradzamy najlepszych blogerów lutego!

Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców kolejnej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów. Lutowa edycja jak i poprzednie obfitowała w ciekawe wpisy, do kogo więc powędrują tym razem atrakcyjne nagrody?

Dla przypomnienia, od 7 do14 marca każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w lutym. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała listy najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka". Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 3 zwycięskie wpisy, a autorzy tych wpisów otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru: konsola Sony PlayStation 3, tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0, dysk SSD Samsung 256GB, smartfon Sony Xperia L lub... ekspres do kawy z młynkiem Russell Hobbs Allure. Pozostali otrzymają nagrody pocieszenia :)

Tym razem najwięcej głosów zgromadził GBM za wpis kierowany do Tych co to mają ochotę zostać hackerami, ale nie koniecznie wchodzić w konflikt z prawem ;) Nie uprzedzając jednak faktów prezentujemy niżej listę zwycięzców i nagrodzonych:

Załapał się nawet wpis Maksa, ale pewnie głosowali Ci, którym się nie chciało czytać takiego długiego tekstu ;)

Pozostałe wpisy z finałowej dziesiątki to:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy wśród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami do, których trafią kurtki lub inne gadżety są: llindelou, rgabrysiak.

Od przyszłego miesiąca konkurs funkcjonować już będzie w stałej formule czasowej, której ramy najlepiej wizualizuje kalendarz na stronie konkursowej. Rozważamy jednak zmiany dotyczące nagradzania laureatów konkursów, którzy nie zdobyli głównych nagród. Obecnie siódemka najlepszych wpisów, których autorzy nie zdobyli głównych trofeów nagradzana jest nagrodami dodatkowymi (kurtki, gadżety itp...). W efekcie może być nam trudno różnicować te nagrody dla wielokrotnych szczęśliwców, jak choćby dzisiejszy laureat macminik... Przy okazji chciałbym przeprosić za opóźnienia w wysyłkach nagród dodatkowych, głównie spowodowane kłopotami z terminowymi dostawami kurtek firmowych, które specjalnie dla nas przygotowywane są na Tajwanie, niestety nie zawsze terminowo... Rozważamy opcje związane ze zmianami w systemie nagradzania, być może zwiększenie liczby nagród głównych kosztem nagród dodatkowych. Jeśli macie jakieś sugestie to oczywiście chętnie ich wysłuchamy, być może kolejna edycja będzie już oparta o nowe reguły nagradzania.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.