Celestial Impact 1.10b

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Celestial Impact to multiplayerowy FPS, w którym akcja toczy się na różnych planetoidach dryfujących w przestrzeni kosmicznej. Na wyjątkowość tego tytułu wpływa fakt, iż gracz ma możliwość pewnego odkształcania krajobrazu. Nie polega to tylko na niszczeniu jego elementów, ale także budowaniu, czy usuwaniu fragmentów otoczenia przy pomocy narzędzia dirtgun. Z opcji tej warto skorzystać przy planowaniu konkretnej strategii wyeliminowania przeciwnika. Celestial Impact oferuje kilka klasycznych trybów rozgrywki znanych graczom z innych tytułów: mamy Capture the Flag, Deathmatch, a także Crystal Rounds, w którym to zespołowo należy chronić jednego z członków swojej załogi przed atakiem przeciwnej drużyny.


Minimalne wymagania systemowe:

Procesor - Pentium 4 2GHz
Pamięć - 512MB RAM
Karta grafiki - nVidia GeForce FX6000

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 04.12.2008 19:31

co ty!? mi na laptop ta gra nie wchodzi

  #4 18.05.2008 19:48

powinno pojsc...

mi quake 3 chodzi na 0.9 GHz i GF 2200 ;)

  #3 18.05.2008 13:30

neoxxx powinno śmigać bo w grze grafa słaba.
I chyba tylko multiplayer dostępny jest, bez netu jedynie server mozesz postawić, ale chyba bez botów (bo owych botów nie ma) więc bez internetu jesteś "skreślony"

  #2 18.05.2008 11:23

planeta = metalowa kulka
ty = magnes
ty + planeta = efekt przyciągania, bynajmniej takie wrażenie odnosisz

Grafika = niezbyt dobra, kojarzy się ze starszymi grami, Quake 3? gorsza? nie wiem.

Sterowanie, a raczej celowanie, poruszanie się, przemieszczanie = dziwaczne trochę ze względu na grawitację i te planety, postacie stoją pod dziwym kątem tak jakby.

Bronie są w porządku, jedną możesz budować planetę i niszczyć (LPM, PPM), zasada budowania = buduje się strzelając w planetę, powstaje tam jakby kulka wielkości średnicy np. 2 metrów?
Trudno zrobić jakiś fajny kształt planecie, najlepiej jest zabudować planetkę tymi "kulkami" zamieniającymi się w nią, a następnie zrobić dziury w niej. Wykopać korytarze itp.
Skakać w grze można, ale narazie mało kto tego używa. Postacie przeciwników zabija się tak szybko jak w Enemy Territory (czasem może szybciej) z tą różnicą, że strzelając do kogoś raczej nikt się nie przemieszcza (nikt nie ucieka) bo 2 kroki w lewo, czy w prawo = już jestem ukryty za skałą :D (zależy od mapy).
Niektóre bronie pozwalają zabić przeciwnika jednym strzałem.
Chwilami odnosi się wrażenie, że szybciej można kogoś zabić w tej grze niż w enemy territory. (w ET w łeb ze snajperki strzelając = po 2 - 3 hitach gość pada), a w tej grze po 1.
Gra wygląda na bardzo prostą.
Nieoszlifowany diament (projekt). Wygląda to na fazę drugą z trzeciej, gdzie 2 pierwsze fazy to podstawka gry, podstawowe działanie. Brakuje tej trzeciej wnoszącej więcej rzeczy do gry. HeadShoty, lepsza grafika, lepsze sterowanie, celowanie, większy dynamizm gry, lepszy silnik, grawitacja.

Ogólnie
ocena: 3+/ 6

  #1 18.05.2008 00:18

czy w to cudo mozna grac na singlplayer?
widze ze ma niezle wymagania.. pojdzie mi na laptopie ?

Intel celeron m 1,6GHZ, 1,5Gb Ram, grafika intel GMA 950