r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Celin 1.48

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Bezpłatny program do obsługi celnej stworzony przez autora popularnego programu VATowiec.

Galeria programu

Celin umożliwia przede wszystkim edycję dokumentów SAD, przy czym edycja ta jest możliwa w sposób opracowany w systemie Celina, a nie dokumentu papierowego SAD. Program nie zawiera zatem formularzy edycyjnych wzorowanych na wersjach papierowych ale formularze przystosowane do znacznie większego zakresu informacji w systemie Celina. Podobnie ma się wypełnianie dokumentów NCTS i Intrastat.

Oprócz ewidencjonowania dokumentów umożliwia w pełni definiowany nadruk informacji zawartych w bazie na papier. Oprogramowanie zawiera kilkanaście szablonów dokumentów w formacie XML (dla systemów Celina, NCTS i Intrastat), które można modyfikować lub tworzyć nowe. Wszystkie deklaracje celne bazują na taryfie celnej, którą program automatycznie aktualizuje w ramach systemu ISZTAR.

Uwaga!

1. Aby aktualizować dane odnośnie taryfy w ramach systemu ISZTAR, firma musi być zarejestrowana w tym systemie aby otrzymać login i hasło.

2. Program jest bezpłatny w wersji na 1 stanowisko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 21.11.2014 20:40

Interface programu był chyba robiony po pijaku (formularze)...

  #1 09.11.2007 23:10

W uwadze pisze,cyt. "Program jest bezpłatny w wersji na 1 stanowisko",-czyżby uwaga ta dotyczyła tylko zatrudnionego kapelana ?!.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.