Celin 1.48

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program do obsługi celnej stworzony przez autora popularnego programu VATowiec.

Celin umożliwia przede wszystkim edycję dokumentów SAD, przy czym edycja ta jest możliwa w sposób opracowany w systemie Celina, a nie dokumentu papierowego SAD. Program nie zawiera zatem formularzy edycyjnych wzorowanych na wersjach papierowych ale formularze przystosowane do znacznie większego zakresu informacji w systemie Celina. Podobnie ma się wypełnianie dokumentów NCTS i Intrastat.

Oprócz ewidencjonowania dokumentów umożliwia w pełni definiowany nadruk informacji zawartych w bazie na papier. Oprogramowanie zawiera kilkanaście szablonów dokumentów w formacie XML (dla systemów Celina, NCTS i Intrastat), które można modyfikować lub tworzyć nowe. Wszystkie deklaracje celne bazują na taryfie celnej, którą program automatycznie aktualizuje w ramach systemu ISZTAR.

Uwaga!

1. Aby aktualizować dane odnośnie taryfy w ramach systemu ISZTAR, firma musi być zarejestrowana w tym systemie aby otrzymać login i hasło.

2. Program jest bezpłatny w wersji na 1 stanowisko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 05.07.2017 13:03

oooo a VATowca to akurat kiedys uzywalem, znam, spoko byl tamten program! i jeszcze http://www.systim.pl tez bardzo spoko byl w tych tematach. Takze chyba ten powyzej tez bedzie ok - na razie po 2 dniach testow wydaje sie fajny

kopacabana   1 #3 24.05.2017 14:45

Toporne.

  #2 21.11.2014 20:40

Interface programu był chyba robiony po pijaku (formularze)...

  #1 09.11.2007 23:10

W uwadze pisze,cyt. "Program jest bezpłatny w wersji na 1 stanowisko",-czyżby uwaga ta dotyczyła tylko zatrudnionego kapelana ?!.