r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cemu - Wii U emulator 1.11.3

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cemu jest pierwszym na świecie emulatorem konsoli ósmej generacji, konkretnie Nintendo Wii U. Wymagania są spore – co najmniej wydajne Core i5 i 6 GB RAM, karta graficzna Nvidii lub AMD z obsługą OpenGL 4.0 (a jeśli to możliwe, OpenGL 4.5), 64-bitowy system Windows (7, 8.1 lub 10).

Galeria programu

W zamian dostajemy możliwość płynnego uruchomienia gier nawet w rozdzielczości 4K (choć lepiej do tego mieć 1080 Ti). Emulowane są też kontrolery DRC (GamePad), Pro Controller oraz Classic Controller, częściowo obsługiwana jest klawiatura i kontrolery USB.

Obecnie za pomocą Cedu można uruchomić bez jakichkolwiek usterek kilkanaście gier, około 50 tytułów działa dobrze, w tym takie tytuły jak Xenoblade X czy Bayonetta 2, w przyszłych wersjach możliwe będzie nawet uruchomienie The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Z pełną listą kompatybilności możecie zapoznać się na stronie twórców emulatora.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chcesz zagrać w nową Zeldę? Nie daj się złapać na emulator Switcha

49
BEZPIECZEŃSTWO 16.03.2017 | Adam Golański

The Legend of Zelda: Breath of the Wild okazało się być jedną z najlepszych gier tego roku. Recenzenci prześcigają się w jej zachwalaniu, przyznając maksymalne oceny. Sęk w tym, że ta świetna gra działa na sprzęcie, który mało kto ma. Uruchomimy ją na kosztującej około 1200 zł konsoli Nintendo Wii U lub tym nowym przenośnym Nintendo Switchu, za który zapłacić trzeba ok. 1500 zł. Dodajmy do tego cenę samej gry (ok. 260 zł), a jasne się staje, że mało kto wyłoży takie pieniądze – szczególnie jeśli ma już inną konsolę i peceta. Sytuację szybko wykorzystali oszuści, którzy zaczęli zarabiać na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 07.05.2017 08:54

i3 4170 HD 4400 4gb Super Mario 3d world w 360p sztywne 60FPS!

  #1 27.03.2017 10:13

taa na c2d e8400 4gb ram ddr2 nvidia gt520 chodzi na 40fps takie gry jak super mario 3d world !!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.