Cheat Engine Cheat Engine 7.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cheat Engine to zaawansowane narzędzie kierowane w głównej mierze do graczy i umożliwiające dostosowywanie gier do indywidualnych preferencji.

Umożliwia ono niskopoziomową modyfikację mechanizmów, algorytmów i zmiennych wykorzystywanych w grach, tak aby np. uprościć lub utrudnić rozgrywkę. Z pomocą programu dodamy lub ujmiemy życia postaci w grze czy też odblokujemy niedostępne przedmioty, poziomy itp. Z jednej strony Cheat Engine daje nam olbrzymie możliwości, z drugiej natomiast pozwala łatwo uszkodzić modyfikowaną grę, którą trzeba będzie na nowo zainstalować - dlatego zalecamy rozwagę podczas korzystania z narzędzia.

Cheat Engine wyposażony został m.in. w skaner pamięci, który wyszukuje zmienne używane w grach i pozwala na ich zmianę. Program przy pierwszym uruchomieniu oferuje samouczek, który powinni przejść mniej doświadczeni użytkownicy.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!