r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chili TV

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Chili TV to oficjalna aplikacja serwisu VOD o takiej samej nazwie. Zapewnia dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali, które możemy oglądać z poziomu naszego urządzenia.

Wersja mobilna Chili TV zapewnia nam dostęp do pełnej oferty serwisu i zgromadzonych tam materiałów. Możemy je zakupić, przeglądać, dodawać do ulubionych, zapoznawać się z ocenami czy też oglądać uprzednio wypożyczone/kupione..

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala na zapisanie materiałów w pamięci urządzeni, bądź też odtwarzanie ich strumieniowo. Obsługuje także blokadę rodzicielską, która zabezpiecza wybrane treści hasłem. Filmy możemy oglądać zarówno w pionie jak i w poziomie.

Interfejs jest czytelny, dobrze wpisuje się w specyfikę Androida. Baza filmów Chili TV prezentuje się ciekawie na tle konkurencji, niestety odstraszają ceny. Podczas darmowej rejestracji użytkownicy otrzymują kod na jeden darmowy film. W bazie serwisu nie znajdziemy darmowych materiałów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.03.2015 14:07

zakupic film po co film powinien byc za darmo

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.