r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome OS w tym roku, ale w wersji beta

Strona główna Aktualności

Według niepotwierdzonych informacji system Chrome OS wydany zostanie jeszcze w tym roku, ale w wersji beta.

Wiadomości na temat premiery Chrome OS zmieniają się ostatnio w szybkim tempie. Początkowo Google miał wprowadzić swój system pod koniec tego roku, później pojawiły się informacje o październiku lub listopadzie jako dacie ewentualnej premiery. Niedawno Eric Schmidt, szef firmy, stwierdził, że Chrome OS będzie wprowadzony w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Oznaczałoby to, że pierwsze urządzenia z tym systemem trafią do sprzedaży dopiero w 2011 roku. Z kolei serwis TechCrunch, powołując się na rozmowę z pracownikiem Google’a twierdzi, że Chrome OS może pojawić się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów na ten temat nie zdradzono.

Możliwe, że Chrome OS wprowadzony zostanie w wersji beta, o czym świadczyć miałyby pojawiające się informacje na forach poświęconych rozwojowi Chromium OS. Zdaniem serwisu TechCrunch wydanie beta systemu firmy Google mogłoby pojawić się w grudniu. Nie należy się jednak spodziewać, aby jeszcze przed Świętami do sklepów trafiły netbooki z Chrome OS. Podobnego zdania jest Mary Jo Foley z serwisu ZDNet, która twierdzi, że próbna wersja systemu powinna być dostępna jeszcze w tym roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.