Chromium B.S.U. 0.9.13.2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna strzelanka Chromium B.S.U. to wynik inspiracji klasyczną pozycją Raptor: Call of the Shadows, czyli nurtem gier zręcznościowych, w których lecimy stateczkiem do góry eliminując kolejne fale nieprzyjaciół. Wcielamy się tu w dzielnego kapitana tytułowej jednostki, mającego za zadanie dostarczyć wsparcie za linię wroga. Wielka wojna trwa i najeźdźcy tak łatwo nie pozwolą nam dostarczyć paczek na miejsce.

Zabawa opiera się oczywiście na zestrzeliwaniu pojawiających się na ekranie obiektów. Główna różnica w stosunku do podobnych darmowych propozycji jest jednak taka, że bezwzględnie należy eliminować wszystkie, nawet narażając poziom energii statku kosmicznego. Jeśli jakiemuś przeciwnikowi uda się koło nas przemknąć, tracimy wtedy życie. Samodzielne poświęcenie jednostki niesie falę uderzeniową, niszczącą wszystko na ekranie, więc w przypadku bardzo groźnej sytuacji warto rozważać opcję kamikaze.

Po drodze zbieramy liczne bonusy, zwiększające możliwości ofensywne jednostki. Przede wszystkim chodzi o różnego rodzaju moce z symbolem czaszki, dodające amunicję do dział maszynowego, jonowego oraz plazmowego. Ponadto warto wypatrywać pingwinków. W zależności od koloru poświaty, odbudowują osłony, pancerz albo dają super tarcze i dodatkowe życie. Bez nich byłoby bardzo źle...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!