Clash of Clans Clash of Clans 13.675.6

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clash of Clans to obecnie jedna z najpopularniejszych gier strategiczno-ekonomicznych na urządzenia mobilne. Pozwala nam przejąć kontrolę nad osadą, którą rozwijamy i prowadzimy do boju.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W pierwszym dokonujemy ataków na wioski goblinów w jednej z 50 zawartych w grze misji. Złośliwe potworki nie przyjmują naszych żołnierzy z otwartymi ramionami i szykują zasadzki mające na celu unicestwienie przygotowanych jednostek. Drugim rodzajem rozgrywki jest tryb ataku i obrony przed realnymi graczami, odbywający się w Sieci. Kolejno atakuje się przeciwnika, by zniszczyć jego wioskę, lub przygotowuje przeszkody utrudniające podbicie naszego obozu.

Ważnym elementem rozgrywki jest współpraca w trybie multiplayer. Gra oferuje możliwość zabawy z innymi graczami zjednoczonymi w klanach. Klany rywalizują ze sobą o miano najlepszego.

Całość rozgrywki można podzielić na dwie fazy. W pierwszej rozbudowujemy naszą bazę, powiększamy armię, dokonujemy ulepszeń. W drugiej przeprowadzamy wspomniane już ataki. Gra jest darmowa jednak rozwój wymaga sporego inwestowania w mikropłatności bądź też poświęcenia sporej ilości wolnego czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!