r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CleanMyPC 1.8.11.1175

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CleanMyPC to narzędzie przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemów Windows 7/8/10. Z jego pomocą oczyścimy dysk ze zbędnych plików, usuniemy z rejestru zbędne wpisy czy odinstalujemy niepotrzebne aplikacje.

Galeria programu

Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej. Poszczególne opcje optymalizacji dostępne są z poziomu odpowiednich modułów, które dodatkowo zostały przez twórców opatrzone krótkimi opisami informującymi o ich możliwościach. CleanMyPC z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników, które chciałyby w prosty i szybki sposób zwiększyć wydajność swojego komputera.

CleanMyPC wyposażony został w zestaw narzędzi, z pomocą których możliwe jest wyszukanie, a następnie usunięcie z powierzchni dysku twardego wszystkich niepotrzebnych danych, a także oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów, które mogą spowalniać pracę systemu Windows. W dalszej kolejności program dysponuje funkcją zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z środowiskiem operacyjnym oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze.

Narzędzie oferuje ponadto opcje zarządzania rozszerzeniami dla przeglądarek, usuwania z dysku wszelakich danych o aktywności użytkownika w Internecie, a także trwałego niszczenia poufnych danych.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenia, pozwalające usunąć jedynie 500 MB zbędnych danych. Nie są także dostępne wszystkie z dostępnych modułów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 09.06.2017 09:30

Bezpieczne to dla W10PRO?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.