r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClickMonitorDDC 4.4

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ClickMonitorDDC to niewielki program do sterowania monitorem, bez korzystania z przycisków (protokół DDC). Program nie wymaga instalacji i pozwala ustawić jasność, kontrast i barwę wyświetlanego obrazu.

ClickMonitorDDC zagnieżdża się w obszarze powiadomień, gdzie pokazuje wartości parametrów monitora. Po otwarciu okna można zmieniać osobno różne parametry obrazu. Dla laptopów będzie to jasność i kontrast, dla monitorów zewnętrznych, podłączanych przez DVI, HDMI, DisplayPort lub VGA, można ponadto precyzyjnie dobrać barwę obrazu.

Z programu można też korzystać z linii poleceń. W ustawieniach można przypisać zestawom argumentów (a więc ustawieniom obrazu) skróty klawiszowe, by łatwo się przełączać między schematami kolorystycznymi. Można też zmienić barwy wskaźników.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ClickMonitorDDC – sterowanie monitorem bez sięgania do przycisków

29
09.01.2017  •  Anna Rymsza

ClickMonitorDDC to niewielki program do sterowania monitorem, bez korzystania z przycisków. Program tego typu przyda się gdy trzeba będzie przyciemnić obraz albo zmienić barwę. Program sprawdzi się przy lekkiej korekcie ustawień monitora, można też stosować go jako zamiennik f.luxa. ClickMonitorDDC nie wymaga instalacji, więc można go uruchamiać także na nie swoim komputerze. ClickMonitorDDC korzysta z protokołu DDC (VESA Display Data Channel) do sterowania monitorem. W przypadku laptopów dostępne są niestety tylko ustawienia jasności. Program rozwija skrzydła gdy mamy do czynienia z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.