Client Cerberus Client Cerberus

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Client Cerberus to niewielka aplikacja, która pozwala na korzystanie z poleceń systemu ochrony urządzenia Cerberus na wypadek zagubienia lub kradzieży. Wspiera ona platformę Android, oraz urządzenia przypisane do konta użytkownika. Pozwala na zdalne wysyłanie do zagubionego urządzenia poleceń aplikacji, czyszczenie pamięci, a także wykonywanie zdjęć i rejestrowanie lokalizacji.

Podobnie do głównej aplikacji ochronnej, również w tym przypadku użytkownik musi najpierw zalogować się do swojego konta. Po tej operacji może już wysyłać polecenia na inne urządzenia. Użytkownik do wyboru ma skorzystanie z danych mobilnych (które są niewidoczne), a także standardowej wiadomości SMS. Wymagane jest podanie numeru telefonu, a także hasła do usługi. Wśród dostępnych poleceń znajduje się: zdalna lokalizacja urządzenia, pobieranie informacji o nim (IMEI, dane karty, pobliskie sieci Wi-Fi), zablokowanie urządzenia kodem, odblokowywanie, uruchamianie alarmu, wyświetlanie wpisanej przez użytkownika wiadomości, wypowiadanie wiadomości, dzwonienie na określony numer, wykonywanie zdjęcia, nagrywanie filmu, wykonywanie zrzutu ekranu, czyszczenie różnych rodzajów pamięci a także włączanie tryby zagrożenia. Użytkownik może ponadto zdalnie włączać i wyłączać zarówno sieć Wi-Fi jak i połączenie transmisji pakietowej i opcję roamingu.

Aplikacja umożliwia ukrycie samej siebie w systemie, tak, aby potencjalny złodziej nie zorientował się, że urządzenie jest zabezpieczone. Daje ona dostęp także do dziennika już wysyłanych wiadomości SMS. Za pomocą modułu kontroli sieci pozwala na przeglądanie lokalizacji bezpośrednio z użyciem map Google, a także uruchomienie dokładnego rejestrowania lokalizacji. Client Cebrerus jest dostępny w polskiej wersji językowej, aplikacja jest płatna, udostępnia darmowy okres testowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!