Tylko dzisiaj: Cerberus przeciw kradzieży dostępny za darmo

Tylko dzisiaj: Cerberus przeciw kradzieży dostępny za darmo
Redakcja

25.04.2014 08:49, aktual.: 25.04.2014 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli macie tendencję do gubienia swojego smartfonu lub tabletu z Androidem, lub po prostu boicie się kradzieży, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość – Cerberus, aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem na takie właśnie przypadki obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny. W związku z tym wydarzeniem producent postanowił przygotować specjalną promocję i dzisiaj, przez jeden dzień możecie pobrać ją zupełnie za darmo. W innych przypadkach za aplikację trzeba zapłacić, choć jej cena nie jest zbyt wysoka (2,99 euro) i daje nam licencję dożywotnią. Skoro jednak teraz jest za darmo, bierzcie i korzystajcie.

Obraz

Czym tak naprawdę jest Cerberus i co nam oferuje? Ta niewielka aplikacja umożliwia zdalne wykonywanie wielu operacji, zarówno gdy telefon korzysta jeszcze z sieci internetowej, jak i poprzez wysyłanie do niego wiadomości SMS z odpowiednimi poleceniami. Możliwe jest także sterowanie za pośrednictwem specjalnej strony internetowej przygotowanej przez producenta. Aplikacja stanowi świetny, o wiele bardziej rozbudowany zamiennik dla managera urządzeń oferowanego przez firmę Google. Wśród dostępnych opcji znajdziemy kasowanie danych z pamięci, zarówno wewnętrznej jak i karty SD, a także automatyczne robienie zdjęć przednią kamerą w przypadku wpisania nieodpowiedniego kodu odblokowującego, lub też zatrzymania alarmu wszczętego przez aplikację. Cerberus może także sprawdzać kartę SIM i w przypadku jej zmiany na inną wysyłać powiadomienia na wybrane numery telefonów. Ponadto możliwe jest rejestrowanie lokalizacji urządzenia, a także przechwytywanie wideo.

Obok głównej aplikacji ochronnej znajdziemy również Client Cerberus. Ta aplikacja to po prostu ułatwienie do wykonywania wszelkich operacji na innym urządzeniu. Nie musimy uczyć się na pamięć komend, wystarczy skorzystać właśnie z niej. Po zalogowaniu się wymagane jest podanie numeru telefonu, a także hasła do usługi. Wśród dostępnych poleceń znajduje się: zdalna lokalizacja urządzenia, pobieranie informacji o nim (IMEI, dane karty, pobliskie sieci Wi-Fi), zablokowanie urządzenia kodem, odblokowywanie, uruchamianie alarmu, wyświetlanie wpisanej przez użytkownika wiadomości, wypowiadanie wiadomości, dzwonienie na określony numer, wykonywanie zdjęcia, nagrywanie filmu, wykonywanie zrzutu ekranu, czyszczenie różnych rodzajów pamięci, a także włączanie trybu zagrożenia. Użytkownik może ponadto zdalnie włączać i wyłączać zarówno sieć Wi-Fi jak i połączenie transmisji pakietowej i opcję roamingu.

Obie Aplikacje umożliwiają ukrycie samych siebie w systemie, tak, aby potencjalny złodziej nie zorientował się, że urządzenie jest zabezpieczone. Obie są również dostępne w pełnej polskiej wersji językowej. Zainstalujemy je na urządzeniach korzystających z systemu Android 2.2 lub nowszych. Zarówno główną aplikację zabezpieczającą jak i klienta do jej obsługi znajdziecie w bazie aplikacji mobilnych naszego serwisu. Zapraszamy do pobierania oraz dzielenia się wrażeniami. Może zaproponujecie zupełnie inną aplikację przeznaczoną do tego typu zastosowań?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także