Coach Bus Simulator Coach Bus Simulator 1.7.0

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Coach Bus Simulator to symulator jazdy autobusem turystycznym. W grze siadamy za kółkiem pojazdu i wozimy pasażerów do miast całej Europy.

Gra oferuje realistyczną zabawę, o wysokim poziomie trudności. Zaczynamy od wybrania miasta docelowego, następnie czekamy na pasażerów i wyruszamy w drogę. Gra oferuje rozmaite trasy: zarówno miejskimi ulicami, jak też wąskimi szosami oraz autostradami.

Prowadzenie autobusu sprawia sporo trudności. Do wyboru mamy kilka metod kierowania: za pomocą przechylania smartfonu w lewo i w prawo, za pomocą przycisków ekranowych lub wyświetlanej na ekranie kierownicy. Każda z metod wymaga jednak czasu, by ją opanować, ponadto musimy używać szerokiej gamy przycisków: pedału gazu i hamulca, klaksonu, migaczy, wycieraczek i wielu innych. Dzięki temu gra daje sporo realistycznych wrażeń. Efekt potęguje też jedna z trzech kamer: z kabiny kierowcy, z dachu pojazdu lub umieszczona za nim, z tyłu.

Gdy przydarzy nam się stłuczka, możemy skorzystać z wirtualnego warsztatu. Za naprawy zapłacimy za pomocą wirtualnych pieniędzy, a zdobędziemy je, kończąc wyprawy z sukcesem. Ważne będzie zadowolenie pasażerów, a wpływ na nie ma m.in. bezpieczna jazda oraz gwałtowność hamowania podczas podróży.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!