Comodo Chromodo Private Internet Browser Comodo Chromodo Private Internet Browser 57.0.2987.93

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Comodo Chromodo Private Internet Browser to przeglądarka internetowa, rozwijana przez producentów znanego oprogramowania antywirusowego i nie tylko, firmę Comodo. Wyróżnikiem tej przeglądarki jest maksymalna troska o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika podczas przeglądania zasobów sieci Internet.

Program bazuje na projekcie Chromium, darmowej przeglądarki o otwartym kodzie źródłowym, na której podstawie zbudowane jest także Google Chrome. Poza samą aplikacją, znajdziemy w pakiecie również rozszerzenia, służące do blokowania niepożądanych elementów na stronach WWW oraz powstrzymujące je przez szpiegowaniem poczynań użytkownika w sieci. Część rozszerzeń jest dostępna z poziomu górnego paska przeglądarki, pozwalając za jednym kliknięciem uzyskać na przykład szczegółowy raport na temat bezpieczeństwa danej witryny lub przejrzeć listę zablokowanych podczas wczytywania strony elementów.

Poza tym Comodo Chromodo Private Internet Browser to po prostu przeglądarka internetowa, do złudzenia przypominająca - w końcu nie bez powodu - Google Chrome. Nie znajdziemy tutaj żadnych rewolucyjnych rozwiązań, ani dziwnie rozmieszczonych elementów i każdy użytkownik Chrome lub Chromium bez problemu odnajdzie się także w tej przeglądarce. Program jest raczej interesującą alternatywą dla dwóch wspomnianych rozwiązań, który zainteresować może głównie osoby przykładające większą uwagę do kwestii bezpieczeństwa i prywatności w sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowa,po polsku,innowacyjna,szybka,uniwersalna,prosta w obsłudze,funkcjonalna,kompatybilna z Chrome.
Brak
ocena użytkownika
03.09.2015 14:20 • Recenzja do wersji 44.5.7.268

Przeglądarka dla użytkowników wyczulonych na bezpieczeństwo i zachowanie prywatności.Twórcy wprowadzili mechanizm szczegółowego sprawdzania certyfikatów SSL oraz autentyczności domen.Tryb incognito blokuje również cookies /ciasteczka/ i skrypty do śledzenia.Posiadacze konta Google'a po zalogowaniu uzyskują synchron ustawień-dodatki,zakładki,skórki itp.Istotne jest również to,że w trakcie instalacji "pada" propozycja wykorzystania serwerów Comodo Secure DNS co zapewnia wyższy poziom ochrony.Przeglądarka posiada możliwość dostępu do usługi Comodo Web Inspector.