reklama

Comodo Firewall Pro 3.0.11.246 RC1

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się wersja kandydująca darmowej, wielokrotnie nagradzanej zapory sieciowej Comodo Firewall Pro przeznaczonej do zabezpieczania sieci i komputerów przed różnego rodzaju intruzami.

Comodo Firewall Pro zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Poza tym, bardzo przydatną funkcją programu jest umiejętność uczenia się na podstawie podejmowanych przez użytkownika decyzji, które dotyczą blokowania lub przepuszczania uruchamianych komponentów.

Z najistotniejszych nowości jakie oferuje wersja 3.0 autorzy wymieniają wsparcie dla systemu Windows Vista 32 i 64 bitowego oraz Windows XP 64. Zmianie uległ również interfejs aplikacji, który wydaje się być teraz bardziej przejrzysty. To co powinno ucieszyć polskich użytkowników, to informacja, że stabilna wersja Comodo Firewall Pro powinna być dostępna w naszym rodzimym języku. Wersja RC1 to głównie poprawki w stabilności działania aplikacji.

Najnowszą wersję programu Comodo Firewall Pro 3.0.11.246 RC1 można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może funkcjonować nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić