ConvertXtoHD ConvertXtoHD 3.0.0.71

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ConvertXtoHD to zaawansowane, wielozadaniowe narzędzie, służące do konwertowania plików wideo do formatu zgodnego z Blu-ray oraz umożliwiające bazową edycję, dodawanie napisów oraz nagranie stworzonych materiałów na płyty Blu-ray.

Interfejs aplikacji jest dość mocno stylizowany, aczkolwiek bez przesady i po kilku sekundach można się zorientować w umiejscowieniu poszczególnych funkcji. Filmy do konwersji możemy wybrać zarówno z poziomu przeglądarki plików, jak i przenieść je do okna aplikacji metodą "przeciągnij i upuść". Wybrane operacje wybieramy mając zaznaczony film do edycji i klikamy na jedną z zakładek znajdujących się pod podglądem materiału. Wśród dostępnych możliwości mamy kompresję audio, dodanie napisów, podzielenie filmu na rozdziały, zmiana kontrastu i jasności, obracanie obrazu, różne metody dopasowania wideo (letterbox, pan-scan, rozciągnięcie itp.) czy też dzielenie i łączenie materiałów wideo.

W zasadzie każda z opcji posiada również możliwość przełączenia się na bardziej zaawansowany widok, co ucieszy osoby o większej wiedzy i wymagające konkretnych kodeków lub możliwości. Wśród odczytywanych przez aplikację formatów odnajdziemy w zasadzie wszystkie najważniejsze i najczęściej spotykane rodzaje wideo, takie jak AVI, MKV, DIVX, MOV, MP4, MPEG-1-4, OGG, 3GP, WMV, RMV, RMVB i wiele innych. Wśród formatów wyjściowych zaś mamy struktury DVD-5, DVD-9, BD-25, BD-50.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!