Convertilla Convertilla 0.7.1.37

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Convertilla to bardzo prosty w obsłudze darmowy konwerter filmów. Aplikacja posiada czytelny interfejs użytkownika i jest adresowana także do mniej doświadczonych odbiorców.

Po co konwertować filmy?

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy zmienić format posiadanych materiałów wideo tak, by móc je potem obejrzeć w trybie offline zarówno na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS lub Android, jak i konsolach stacjonarnych (m.in. Xbox 360 i PlayStation 3), handheldach (PlayStation Portable) czy innych.

Obsługiwane formaty

Convertilla pozwala na zapisywanie plików jako: MP4, FLV, MKV, MPG, AVI, MOV, WMV, M4V, 3GP, MP3, WEBM, OPUS, AAC, FLAC, APE, WAV i ASF. Przed rozpoczęciem konwertowania wideo istnieje możliwość zdefiniowania rozmiaru i jakości materiału. Jeśli nie do końca wiemy, jakie opcje powinniśmy wybrać, ale mamy zamiar uruchomić plik na danym urządzeniu, to możemy je po prostu wskazać, a Convertilla sama dobierze odpowiednie parametry.

Ile czasu potrwa konwertowanie?

Warto dodać, że czas konwertowania uzależniony jest głównie od wielkości i rozdzielczości danego materiału (istotne znaczenie mają także podzespoły naszego komputera), a postępy możemy obserwować na pasku widocznym u dołu ekranu.

Najważniejsze cechy:

  • narzędzie do konwertowania filmów
  • zmień format pliku i obejrzyj go później w trybie offline na komputerze, smartfonie, tablecie lub konsoli
  • funkcja automatycznego dostosowywania ustawień pliku wyjściowego
  • możliwość ręcznego zdefiniowania rozmiaru i jakości wideo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!