r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Corsair SSD Toolbox 1.2.5.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Corsair SSD Toolbox to niewielki program dedykowany posiadaczom dysków SSD firmy Corsair, ale nie tylko - współpracuje on również z nośnikami innych producentów.

Narzędzie wyposażone zostało w szereg przydatnych funkcji, wśród których najważniejsze to optymalizacja pracy dysków SSD w celu osiągnięcia jak największej wydajności, aktualizacja oprogramowania firmware, a także dostęp do parametrów w technologii S.M.A.R.T. Ta ostatnia jest o tyle istotna, że pozwala ocenić ogólną kondycję nośnika danych i przewidzieć zbliżającą się awarię.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowo Corsair SSD Toolbox oferuje użytkownikowi możliwość stworzenia pełnej kopii zawartości dysku i przeniesienie jej na inny magazyn danych. Nie zabrakło także użytecznej podczas np. sprzedaży funkcji trwałego kasowania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.