Corsair SSD Toolbox Corsair SSD Toolbox 1.2.5.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Corsair SSD Toolbox to niewielki program dedykowany posiadaczom dysków SSD firmy Corsair, ale nie tylko - współpracuje on również z nośnikami innych producentów.

Narzędzie wyposażone zostało w szereg przydatnych funkcji, wśród których najważniejsze to optymalizacja pracy dysków SSD w celu osiągnięcia jak największej wydajności, aktualizacja oprogramowania firmware, a także dostęp do parametrów w technologii S.M.A.R.T. Ta ostatnia jest o tyle istotna, że pozwala ocenić ogólną kondycję nośnika danych i przewidzieć zbliżającą się awarię.

Dodatkowo Corsair SSD Toolbox oferuje użytkownikowi możliwość stworzenia pełnej kopii zawartości dysku i przeniesienie jej na inny magazyn danych. Nie zabrakło także użytecznej podczas np. sprzedaży funkcji trwałego kasowania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!