Counter-Strike: Global Offensive Free Edition

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Counter-Strike: Global Offensive Free Edition to darmowa wersja pierwszoosobowej strzelanki, która swój żywot rozpoczęła jako modyfikacja do kultowego Half-Life’a.

W odróżnieniu od komercyjnej, płatnej wersji, Counter-Strike: Global Offensive Free Edition oferuje wyłącznie możliwość zabawy przeciwko sztucznej inteligencji. Gracze mogą wziąć udział w rozgrywce offline, rywalizując z botami, czyli wrogami sterowanymi przez komputer. Ponadto tytuł oddaje do dyspozycji funkcję oglądania meczów za pośrednictwem GOTV.

Counter-Strike: Global Offensive Free Edition jest drużynową grą akcji, w którym naprzeciwko siebie terroryści i antyterroryści. Kluczem do sukcesu jest współpraca między członkami zespołu w taki sposób, by osiągnąć wskazane cele misji i pokrzyżować plany rywalom. Poszczególne mecze rozgrywają się na mapach doskonale znanych z kultowego Counter-Strike’a. Zostały one jednak odpowiednio zmodyfikowane i unowocześnione.

Za pokonywanie wrogów w Counter-Strike: Global Offensive Free Edition otrzymujemy wirtualne pieniądze. Umożliwiają one zakupienie nowych rodzajów broni oraz innych przedmiotów, dzięki którym będziemy mieli większe szanse w kolejnych rundach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!