Coursera 2.6.5

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Coursera na urządzenia z systemem iOS jest mobilną wersją serwisu internetowego o tej samej nazwie, czyli jednej z największych na świecie baz z kursami edukacyjnymi dostępnymi online.

W aplikacji znajdziemy blisko 2 tys. kursów przygotowanych przez najlepsze uczelnie świata, m.in. Stanford, Princeton oraz Yale z USA. Ich tematyka jest bardzo różnorodna i dotyczy m.in. programowania komputerowego, nauk społecznych, tematyki zdrowotnej i wielu, wielu innych. Większość kursów jest prowadzona w języku angielskim, a żeby wziąć udział w wybranych zajęciach, należy założyć konto w Courserze (za pomocą adresu e-mail lub przy użyciu konta na Facebooku) i zobowiązać się do przestrzegania zasad honorowych, czyli m.in. do samodzielnego rozwiązywania zadań i nieprzeszkadzania innym uczestnikom kursu.

Aplikacja Coursera jest prosta w obsłudze i minimalistyczna pod względem graficznym. Znajdziemy w niej zarówno kursy bezpłatne, jak i takie, która są drogie i kosztują nawet kilkaset dolarów. Możemy też liczyć na otrzymanie certyfikatu potwierdzającego odbycie nauki w danym zakresie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Serwis Explain Everything z Wrocławia chce być YouTube dla edukacji

15
28.01.2016  •  Łukasz Maślanka

We Wrocławiu powstała usługa internetowa, który cieszy się coraz większą popularnością w szkołach na całym świecie. To Explain Everything, służąca do tworzenia oraz przeglądania multimedialnych prezentacji edukacyjnych. Serwis podzielony jest na dwie części. Pierwszą jest internetowa baza prezentacji stworzonych przez użytkowników, dostępna tutaj. Na stronie możemy przeglądać materiały o rozmaitej tematyce, np. matematyczne, sportowe, ekonomiczne i finansowe, lifestyleowe, poświęcone wzornictwu, historii lub sprawom związanym ze zdrowiem. Prezentacje to filmy, które zawierają grafikę,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych