CoyIM CoyIM 0.3.8

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoyIM to stawiający na prywatność komunikator, który obsługuje protokół XMPP i łączność przez sieć Tor. Jest to komunikator polecany przez twórców Tor Messengera, który nie jest już dalej rozwijany i nie można go już pobrać z serwerów producentów.

W przypadku CoyIM postawiono na implementację z jednej strony niezbędnych funkcji do wygodnego korzystania z komunikatora, ale z drugiej strony ograniczenia ich do minimum, by w ten sposób wyeliminować kolejne słabe punkty i elementy potencjalnie powodujące problemy z prywatnością.

Aplikacja sama wykrywa obecność bezpiecznego połączenia z siecią Tor i stara się z niego korzystać, pozwala tworzyć zaszyfrowany plik konfiguracyjny oraz umożliwia importowanie ustawień oraz importowanie prywatnych kluczy z innych komunikatorów, w tym Pidgin, Adium oraz Gajim. Źródła programu są otwarte. Kod można przejrzeć na GitHubie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!