Crystal Security 3.7.0.30

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Crystal Security to oprogramowanie do wykrywania i zwalczania szkodliwych oraz niebezpiecznych komponentów znajdujących się w naszym komputerze.

Program Crystal Security bazuje na technologii chmury (Cloud Computing) co oznacza, że wszystkie jego działania obliczeniowe wykonywane są na zewnętrznych serwerach. W ten sposób zużywa niewielką ilość zasobów systemowych, zwiększając przy tym szybkość i stabilność funkcjonowania całego oprogramowania.

Crystal Security umożliwia szybkie wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na komputerze. Natomiast w momencie wykrycia szkodnika, informuje o tym w czasie rzeczywistym (wyświetla szczegółowy komunikat na pulpicie). Przy użyciu dostępnych opcji konfiguracyjnych, możemy m.in. ustalić harmonogram skanowania dysku twardego.

Na szczególną uwagę zasługują różne poziomy bezpieczeństwa – dowolny, niski i wysoki. Wybierając dowolny poziom ręcznie ustawiamy i konfigurujemy, które pliki mają być brane pod uwagę podczas skanowania dysku twardego. Znajdziemy w nim również czarną listę zawierającą listę wykrytych szkodliwych aplikacji oraz wbudowany moduł aktualizujący bazę wirusów i całego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

100% skuteczność ***, małe obciążenie systemu
hm ? No może brak PL :D
ocena użytkownika

Na tym programie jade kilka tygodni i powiem rewelacja !!
Jeżeli chodzi o wykrywalność to należy w ustawieniach zmienić :
-- Suspicious Files i wpisać ,,1,,
-- Unsafe Files i wpisać ,,2,,

I w taki sposób zrobimy 100% skuteczność , ale niestety zwiększymy FALSE.

04.03.2017 18:35 | Recenzja do wersji 3.5.0.195