Cubistry 1.1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mieszanie gatunków wychodzi grom bardzo często na dobre, zwłaszcza w przypadku produkcji logicznych i takich, w których liczy się spostrzegawczość. Bezpłatny projekt Cubistry stanowi stylowe połączenie kostki Rubika z popularnym madżongiem. Gracz dostaje tu sporych rozmiarów sześcian złożony z wielu różnych elementów i ma za zadanie odszukać pary takich samych symboli. Liczy się czas oraz oczywiście punkty.

Produkcja oferuje dwa tryby zabawy. W podstawowym należy jak najszybciej doprowadzić do zniknięcia naszego sześcianu z ekranu. Doprowadzić do tego można oczywiście wskazując identyczne jego części. Kostkę da się dowolnie obracać, aby znajdywać pary nie tylko na jednej powierzchni, ale na każdym widocznym boku. Błyskawiczne likwidowanie elementów podnosi mnożnik, co daje lepszy wynik.

Druga opcja koncentruje się przede wszystkim na szybkości działania. Sytuacja zostaje odwrócona. Rozpoczynamy rozgrywkę z najmniejszą możliwą kostką, do której co kilka sekund doczepiane są kolejne pary sześcianików. W stałym pędzie staramy się nie dopuścić do tego, aby liczba cegiełek przerosła nasze siły. Sterowanie w grze odbywa się z użyciem myszki oraz klawiatury. Czas umila przyjemne udźwiękowienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!